Het team van specialisten

Bluefield is een verzameling van financiële professionals die allen actief zijn op het gebied van procesoptimalisatie. Zij zijn betrokken bij hun werk en altijd opzoek naar de meest pragmatische oplossing. Met aanstekelijk enthousiasme en toewijding zijn zij een verrijking voor onze opdrachtgevers. Door middel van kennis te delen, opleidingen en een inhouse quality assurance team wordt gewerkt aan een standaard hoge kwaliteit en volledige klanttevredenheid. Hierdoor hebben wij een langdurige relatie met al onze opdrachtgevers en zijn wij een gewaardeerde business partner.

Met meer dan 30 hoogopgeleide consultants zijn wij in staat om elk project op operational finance gebied uit te voeren. Ons team bestaat uit consultants die breed zijn georiënteerd, actief bij diverse opdrachtgevers en werkzaam zijn in verscheidende branches. Voor het gemak hebben we per 
expertise een verantwoordelijke consultant aangesteld.


Remco Koopman

Expertise: Project Management
 

Managing Partner

LinkedIn

 

T: 06 10511289

E: r.koopman@bluefieldfinance.nl

Marco Stegeman

Expertise: Planning & Control

 

Managing Partner

LinkedIn

 

T: 06 50680667

E: m.stegeman@bluefieldfinance.nl

Mark Vianen

Expertise: Financial Control

 

Director

LinkedIn 

 

T: 06 19326659

E: m.vianen@bluefieldfinance.nl



René Uiterwijk

Expertise: ERP implementatie

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

T: 088 707 2300

E: r.uiterwijk@bluefieldfinance.nl

Gerard Voort

Expertise: Procesoptimalisatie 

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

T: 088 707 2300

E: g.voort@bluefieldfinance.nl

Jeroen Bedaux

Expertise: Business Control

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

T: 06 28955656

E: j.bedaux@bluefieldfinance.nl


Remco Koens

Expertise: Finance manager

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

T: 06 54941686

E: r.koens@bluefieldfinance.nl

Bas van der Vaart

Expertise: Financial Planning & Analysis

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

T: 088 707 2300

E: b.vdvaart@bluefieldfinance.nl

Karim Harakeh

Expertise: Financial Processes & IT

 

Consultant

LinkedIn

 

T: 088 7072300

E: k.harakeh@bluefieldfinance.nl



Tim van der Weiden

Expertise: Cash Management

 

Consultant

LinkedIn

 

T: 088 7072300

E: t.vdweiden@bluefieldfinance.nl

Mark Bauhuis

Expertise: Business Control

 

Consultant

LinkedIn

 

T: 088 7072300

E: m.bauhuis@bluefieldfinance.nl

Lonneke Altena

Expertise: Business Analist

 

Consultant

LinkedIn 

 

T: 088 7072300

E: l.altena@bluefieldfinance.nl



Manfred Ensing

 

Consultant

LinkedIn

 

T: 088 7072300

E: m.ensing@bluefieldfinance.nl 

Bob van der Giessen

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

T: 088 7072300

E: b.vdgiessen@bluefieldfinance.nl 



Aan de slag



olympia pqr sentia srk humares lastmasonwijnvoordeel pooling partners bernhoven walraven insided BVA Makro Concorde wp carey backbase ms amlin snappcar quanza noordwest ziekenhuisgroep alkmaar nbd biblion warner music benelux wellinq skytree plot projects pimm solutions vimpelcom vds liberty global partou TravelBird estro ziggo stryker bam genzyme zinkraamzorg brinks imtech slokker