Het team van specialisten

Bluefield is een verzameling van financiële professionals die allen actief zijn op het gebied van procesoptimalisatie. Zij zijn betrokken bij hun werk en altijd opzoek naar de meest pragmatische oplossing. Met aanstekelijk enthousiasme en toewijding zijn zij een verrijking voor onze opdrachtgevers. Door middel van kennis te delen, opleidingen en een inhouse quality assurance team wordt gewerkt aan een standaard hoge kwaliteit en volledige klanttevredenheid. Hierdoor hebben wij een langdurige relatie met al onze opdrachtgevers en zijn wij een gewaardeerde business partner.

Met meer dan 30 hoogopgeleide consultants zijn wij in staat om elk project op operational finance gebied uit te voeren. Ons team bestaat uit consultants die breed zijn georiënteerd, actief bij diverse opdrachtgevers en werkzaam zijn in verscheidende branches. Voor het gemak hebben we per 
expertise een verantwoordelijke consultant aangesteld.


Remco Koopman
 

Managing Partner

LinkedIn

 

06 10511289

r.koopman@bluefieldfinance.nl

Marco Stegeman

 

Managing Partner

LinkedIn

 

06 50680667

m.stegeman@bluefieldfinance.nl

Mark Vianen

 

Director

LinkedIn 

 

06 19326659

m.vianen@bluefieldfinance.nl

Gerard Voort

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

 

g.voort@bluefieldfinance.nl



Remco Koens

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

r.koens@bluefieldfinance.nl

Jeroen Bedaux

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

j.bedaux@bluefieldfinance.nl

Ron Hartman

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

r.hartman@bluefieldfinance.nl

Ralph Henderson

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

r.henderson@bluefieldfinance.nl



Ervin van der Meulen

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

e.vdmeulen@bluefieldfinance.nl 

Ifa Martinot

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

i.martinot@bluefieldfinance.nl

Harry ter Meer

 

Senior Consultant

LinkedIn

 

h.termeer@bluefieldfinance.nl

Simon van Wyk

 

Consultant

LinkedIn

 

s.vanwyk@bluefieldfinance.nl



Mark Bauhuis

 

Consultant

LinkedIn

 

m.bauhuis@bluefieldfinance.nl

Karim Harakeh

 

Consultant

LinkedIn

 

k.harakeh@bluefieldfinance.nl

Tim van der Weiden

 

Consultant

LinkedIn

 

t.vdweiden@bluefieldfinance.nl

Reinier de Winter

 

Consultant

LinkedIn

 

r.dewinter@bluefieldfinance.nl



Manfred Ensing

  

Consultant

LinkedIn

 

m.ensing@bluefieldfinance.nl 

Mark Peeters

  

Consultant

LinkedIn

 

m.peeters@bluefieldfinance.nl

Maaike Oenes

 

Consultant

LinkedIn

 

m.oenes@bluefieldfinance.nl

André de Groot

 

Consultant

LinkedIn

 

a.degroot@bluefieldfinance.nl



Erik van den Brink

 

Consultant

Linkedin

 

e.vdbrink@bluefieldfinance.nl

Bob van der Giessen

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

b.vandergiessen@bluefieldfinance.nl 

Daphne Schipper-Kraan

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

d.kraan@bluefieldfinance.nl

Luuk Fortier

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

l.fortier@bluefieldfinance.nl



Peter Rudolph

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

p.rudolph@bluefieldfinance.nl 

Gino Ramcharan

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

g.ramcharan@bluefieldfinance.nl

Yael Potjer

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

y.potjer@bluefieldfinance.nl

Benjamin Maas

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

b.maas@bluefieldfinance.nl



Thomas Steenvoorden

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

t.steenvoorden@bluefieldfinance.nl

Bertram van der Aa

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

b.vdaa@bluefieldfinance.nl

Frank de Ruiter

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

f.deruiter@bluefieldfinance.nl

Wouter Adolfsen

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

w.adolfsen@bluefieldfinance.nl



Joris Jansen

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

j.jansen@bluefieldfinance.nl

Sanne Minnema

 

Junior Consultant

LinkedIn

 

s.minnema@bluefieldfinance.nl



Björn Zwart

 

Manager Finance

LinkedIn

 

b.zwart@bluefieldfinance.nl

Fatma Canbolat

 

Human Resource Manager

LinkedIn

 

f.canbolat@bluefieldfinance.nl



Aan de slag



visionsconnected > OlySlager CellSignaling AWL 2theloo olympia pqr sentia srk humares lastmason wijnvoordeel pooling partners bernhoven walraven insided BVA Makro Concorde wp carey backbase ms amlin snappcar quanza noordwest ziekenhuisgroep alkmaar nbd biblion warner music benelux wellinq skytree plot projects pimm solutions vimpelcom vds liberty global partou TravelBird estro ziggo stryker bam genzyme zinkraamzorg brinks imtech slokker